top of page

Mental Dönüşüm Grup Seansı®

Korzay Koçak ile 4 saatlik yüzyüze sadece 10 kişilik gruplarla sınırlı grup seansı

Mental Dönüşüm Grup Seansı: Potansiyelinizi Keşfedin ve Zihninizi Dönüştürün!

Hayatınızı dönüştürmek ve en iyi versiyonunuz haline gelmek için bir adım atmaya hazır mısınız? Korzay Koçak ile bu özel grup seansına katılın ve kendi içsel gücünüzü keşfetmenin, özgüveninizi artırmanın ve zihinsel dönüşümün tadını çıkarın.

  • Mental Dönüşüm: Zihninizi bütünüyle değiştirmek ve en yüksek potansiyelinizi açığa çıkarmak için derinlemesine bir çalışma.

  • Özgüven Artışı: Kendinize olan güveninizi yükseltmek ve hayatta daha fazla başarı elde etmek için etkili yöntemler.

  • Kişisel Keşif - Alfa Halinde Kalmak: Kendinizi daha iyi anlama fırsatı - güçlü yanlarınızı ve gelişim alanlarınızı tanıma şansı. Alfa frekansta kalmanın en kolay ve etkili yolunu öğreneceksiniz.

  • Derin Seans Deneyimi: Uzman Klinik Psikolog rehberliğinde, içsel potansiyelinizi ortaya çıkarmak için rahatlatıcı ve dönüştürücü bir seans. Korkulardan, endişelerden ve travmalardan arınmanın zamanı geldi!


Mental Dönüşüm Grup Seansı, Korzay Koçak ve Uzman Klinik Psikolog rehberliğinde gerçekleşmektedir. Bu 4 saatlik yüzyüze ve sadece 10 kişi ile sınırlı grup seansı sizi hayatınızın daha iyi bir versiyonunuza doğru kısa bir yolculuğa yönlendirecek.


Hayatınızı dönüştürme yolculuğuna adım atın ve en iyi versiyonunuz olma potansiyelinizi keşfedin. Bu fırsatı kaçırmayın, çünkü 10 kişilik sınırlı kontenjanımız var. Unutmayın, dönüşüm şimdi başlayabilir! Daha detaylı bilgi için almak için telefon numaramız: 444 4 792 veya Whatsapp: +90 552 222 48 19

Kayıt

Kayıt ve Ücret Bilgisi

“Mental Dönüşüm Grup Seansı®” ücreti 7000TL (KDV Dahil)’dir.

KAYIT OLMAK İÇİN, aşağıdaki kayıt formunu doldurduktan sonra Ödeme Yap butonuna tıklayarak ödemenizi kredi/banka kartıyla gerçekleştirebilirsiniz. Havale/EFT ile ödeme yapmak için +90 552 222 48 19 numaralı telefondan arayarak veya Whatsapp'tan mesaj yolu ile anında bilgi alabilirsiniz. Bu bir grup seansıdır ve kontenjanlarımız sadece 10 kişi ile sınırlıdır. Kayıt sonrasında 24 saat içinde bilgilendirme mesajı iletilecektir.

Hangi Seansa Katılmak İstersiniz?

Mental Dönüşüm Grup Seansı

Yasal Uyarı ve Kayıt İptal Şartları

bottom of page