top of page

Mental Masking® Eğitimi

En Hızlı ve Etkili Bilinçaltı Değişim Metodunu Öğren!

 • 2 Gün Süren Eğitimde “Korzay Koçak’ın Yöntemi Nasıl Uygulanır?” A dan Z’ye Öğreneceksiniz!
  Bu eğitim tek modülden oluşmaktadır. Bu tek modül ile Mental Masking® metodu temel alınarak transsız veya translı olacak şekilde uygulayabileceksiniz. Mental Masking uygulamanın en kolay yolunu öğreneceksiniz! Metodu daha yakından görmek için sayfanın en altında yer alan video içeriklerini inceleyebilirsiniz. Bu eğitim yüzyüze ve grup eğitimidir, online eğitim değildir.

   

 • Mental Masking® Eğitimini Aldıktan Sonra Neler Yapabilirsiniz?
  Bu eğitimden sonra Mental Masking’in ne olduğunu ve onunla tam olarak neler yapılabildiğini öğrenmiş olacaksınız. Farklı indüksiyonlar kullanarak, insanları derinleştirebileceksiniz.  Zihinsel derinlik sayesinde, telkinler ile bilinçaltında değişimler oluşturabileceksiniz. Mental fenomenleri kullanarak derinliği test edebileceksiniz. Karşıdaki kişinin gözlerini telkin ile birbirine yapıştırma, kol katalepsisi (kolun telkin yolu ile kaskatı kesilmesi) mental fenomenlere birer örnektir. Post telkin yerleştirmesini öğrenip uygulayabileceksiniz. “Alışverişe gittiğin zaman alışveriş arabana sadece sağlıklı gıdaları koyacaksın” bir post telkindir. Ve ya “artık sigara gördüğün zaman ondan nefret ediyorsun” bir post telkindir. Yani, derinlik sonrasında da belirtilen zamanlarda aktifleşen güçlü telkinler! Post telkin olmasaydı, yapılan bütün değişimler sadece uygulama esnasında geçerli olurdu ve kişi daha sonra hiçbir değişiklik hissetmezdi.

   

 • Mental Masking’de, kısa ve çözüm odaklı bir yaklaşım esastır. 1 dakikadan kısa sürede kişiyi derinleştirebilirsiniz.
  Bu eğitim ile yıllardır kullanılan bilinçaltı teknikleri en modernleştirilmiş ve en basit haliyle birlikte öğrenecek ve telkinlerin ne kadar güçlü olduğunu keşfedeceksiniz. Tamamen doğaçlama yöntemleri öğrenerek farklı teknikler geliştirebileceksiniz. Mental Masking® metodu, klasik yöntemlerin aksine size sınırsız telkin kullanım özgürlüğü sağlayacak. En etkili ve kendi kullandığım favori tekniklerden oluşan bir koleksiyonu kullanarak diğer başarılı tekniklerin unsurlarıyla birlikte telkine dayalı uygulanması en rahat ve güvenilir sistemi sizlere sunacağız. Mental Masking’i en kolay yoldan keşfederek profesyonel bir Mentalist olmaya hazır olun!

Güncel Eğitim Takvimimiz:

İstanbul | Crowne Plaza

18-19 Kasım 2023 Cumartesi & Pazar 10:00-16:30 2 GÜN

 

Antalya | Ramada Hotel

25-26 Kasım 2023 Cumartesi & Pazar 10:00-16:30 2 GÜN

Bursa | Adranos Hotel

2-3 Aralık 2023 Cumartesi & Pazar 10:00-16:30 2 GÜN

Ankara | Seven Deep Hotel

6-7 Ocak 2024 Cumartesi & Pazar 10:00-16:30 2 GÜN

İzmir | Ramada Hotel

13-14 Ocak 2024 Cumartesi & Pazar 10:00-16:30 2 GÜN

Form
Çapa 1

Kayıt ve Ücret Bilgisi

“Mental Masking®” Türkiye Eğitimleri ücreti 12000TL (KDV Dahil)’dir.

TÜRKİYE EĞİTİMLERİNE KAYIT YAPABİLMEK İÇİN, eğitimin 4000 TL’lik kısmını kapora olarak ödemeniz gerekmektedir. Aşağıdaki kayıt formunu doldurduktan sonra Kapora Ödemesi Yap butonuna tıklayarak ödemenizi kredi/banka kartıyla gerçekleştirebilirsiniz. Havale/EFT ile ödeme yapmak için +90 506 282 48 19 numaralı telefondan arayarak veya Whatsapp'tan mesaj yolu ile anında bilgi alabilirsiniz. Ücretin kalan kısmını eğitim günü nakit olarak ödeyebilirsiniz. Kontenjanlarımız sınırlıdır.

Hangi Eğitime Katılmak İstersiniz?

Bu eğitimde kendi metodumu anlatıyorum!

Teorik ve Pratik 
Bilinçaltının ne olduğunu ve zihninizle nasıl bağlantılı olduğunu öğreneceksiniz. Bilinçli zihin, bilinçaltı zihin ve kritik faktörün ne olduğunu anlayacaksınız. Normal farkındalık ile derin farkındalığın ne olduğunu öğreneceksiniz. Bilinçaltının ‘koruması’ olan kritik faktörü nasıl aşıp, insanları derin bir hale getirebileceğinizi öğreneceksiniz.

 

Kişiyi Nasıl Derinleştirebiliriz?
Mental/Zihinsel derinliği elde etmek için çok farklı metotlar – yani indüksiyonlar – öğreneceksiniz. Her indüksiyon kişiyi derinleştiren farklı bir araç gibidir diyebiliriz. İnsan karakterlerine göre farklı indüksiyon kullanmayı öğreneceksiniz. Bazı insanlar yavaş gitmeyi sever, bisiklet tercih ederler. Bazıları ise uçak yolculuğunu sever. Bunun gibi insanları kategorize etmeyi öğrenip, onlara uygun maskeleme  yöntemi uygulayabileceksiniz.

 

Mental/Zihinsel Derinlik ve Mental/Zihinsel Derinliği Ölçmek
Uygulamanın önemli aşamalarından bir tanesi de kişiyi derinleştirmek, yoğunlaştırmaktır. Kişinin mental derinliği ne kadar derinleştirilirse, verdiğiniz telkinler o kadar güçlü yer eder. İnsanları nasıl derin bir hale getirebileceğinizi ve bu halini nasıl test edebileceğinizi öğreneceksiniz. Sadece gevşemiş ama mental derinliği oluşmamış bir kişiye vereceğiniz telkinler hiçbir etki yapmayacaktır. Bu sebeple “ Mental derinliği nasıl test edilir?” öğreneceksiniz.

En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.

Mental Masking Demosu

Bu videoda derin zihinsel/mental halde olan bir kişinin deneyimleyebileceği halüsinasyon fenomeni test ediliyor. Halüsinasyon fenomeni ile alternatif duyusal gerçeklik oluşturuluyor. Video: Nisan 2021 tarihinde Ankara Eğitimi'nde kaydedilmiştir.

Unutulmaz bir deneyim

Olağanüstü bir deneyim yaşayacağınız bu eğitimde insan zihninin sınırlarını keşfediyoruz. Zihnimiz harika çalışıyor ve biz onu kontrol etmenin yolunu biliyoruz! Video: İstanbul Ramada Hotel'de gerçekleştirilen Mental Masking Eğitimi'nde kaydedilmiştir.

Sigarayı Bıraktı

Sigara! Dünyanın en tehlikeli virüsü! Artık ondan kurtulmanın zamanı geldi. Bu eğitimde size sigarayı bırakmanın ve bıraktırmanın yöntemini anlatacağım. Büyük çoğunluk bu eğitim sonunda sigaradan nefret ediyor! Sen de deneyebilirsin.

Eğer Vaktin Yoksa...

ya da çoook uzaklardaysan, eğitimlerimize katılamıyorsan dert etme. Senin için güzel bir haber: eğitimden kaydettiğimiz harika videolar ile de benzersiz tekniğimizi öğrenebilirsin. Üstelik beklemek zorunda da değilsin, hemen şimdi izlemeye başlayabilirsin.

Mental Masking

Yasal Uyarı ve Kayıt İptal Şartları

bottom of page